Izdruka no www.skropstas.lv

Visi pakalpojumi vienā lapā

Šobrīd mūsu salonā var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Lūdzu, ņemiet to vērā, dodoties pie mums ciemos!

Spēcīgi un spīdīgi mati —
tikai pēc vienas procedūras!

Pirms procedūras
Pēc procedūras

BioLustre ir revolucionārs ekspress / rekonstruktors matiem, kas atjauno matus uzreiz un palīdz turpmāk pasargāt no bojājumiem, kurus izraisa ķīmiskie procesi un karsējošie, veidojošie instrumenti.

Produkta pamatā ir unikāls keratīnam (tas ir matu sastāvā esošs proteīns) līdzīgs polimērs, kas „remontē” matu no iekšpuses. Procedūras laikā siltuma ietekmē BioLustre sastāvā veidotā polimēru formula ne tikai izveido matu aizsargkārtiņu, bet notiek ķīmiska sasaiste ar matu sastāvā esošajiem polimēriem (tie "sakūst kopā), atdodot matiem to veselīgo izskatu — un TAS NEMAZGĀJAS NOST.

Kādiem matiem nepieciešama apstrāde ar BioLustre?

1. Biolustre var pielietot, ja mati ir bojāti — sausi, lūstoši, pārbalināti u.t.t

2. To var pielietot pirms ķīmiskajiem procesiem. Piemēram: kā matu taisnošana. Tad mati saglabājas zīdaini, mīksti visa ķīmiskā procesa laikā. Kā tiek pabeigts savienošanas process ar matiem, mati būs spīdīgi, mīksti, paklausīgi, kas saglabājas arī pēc matu mazgāšanas.

3. Biolustre var izmantot pēc jebkuras ķīmiskās procedūras: krāsošana, balināšana, ķīmiskie ilgviļņi un taisnošana.

4. Ja vēlaties ataudzēt garākus matus.

Biolustre – tas ir zinātniski pierādīts produkts, kurš atjauno matu uzreiz un neizmazgājas. Pēc apstrādes ar Biolustre matiem var veikt līdz sešām ķīmiskajām procedūrām. Bojājumi matiem neradīsies, un mati saglabās savu spīdīgumu un zīdaino mīkstumu līdz pat 4 mēnešiem — īpaši, ja ikdienā papildus lietosiet speciālo šampūnu un balzāmu ar polimēra daļiņām.

BioLustre nav matu taisnojoša, bet gan rekonstruējoša procedūra, rezultātā tiek iegūti pat 300% izturīgāki mati.

Cena
Atkarībā no matu garuma un biezuma50 līdz 65 €

Mūsu meistari precizēs cenu pirms pakalpojuma sniegšanas.