Izdruka no www.skropstas.lv

Visi pakalpojumi vienā lapā

Šobrīd mūsu salonā var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Lūdzu, ņemiet to vērā, dodoties pie mums ciemos!

Bioplazmas procedūra

Piemērota visiem ādas tipiem!

Līnija satur īpašas dabīgas vielas, kas iegūtas no jūras augiem. Šīs vielas palīdz ādai cīnīties pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību, aizkavē ādas novecošanos, dziļi mitrina, kā arī risina daudzas citas ādas problēmas.

Aktīvie komponenti: NSA 5 komplekss –Plazmas biopreperātiem piemīt aļģu spēja izturēt ekstremālas klimata izmaiņas, krasas temperatūras maiņas.Jūras zāles satur taukskābes, vitamīnus, minerālus un polisaharīdus.

Azelaīnskābe – skābe, kas iegūta no rudziem, miežiem vai kviešiem. Piemīt antibakteriāla, tauku dziedzeru aktivitātes un hiperpigmentācijas mazinoša iedarbība.

Oleupropein – olīvu lapu ekstrakts uz ūdens bāzes, satur 2 fenola komponentus. Spēcīgs antioksidants.

Procedūras gaita

Āda tiks attīrīta no dekoratīvās kosmētikas,

Tiks uzklāts pīlings, kas satur 8% azelaīnskābi un glikolskābi. Tas sagatavo ādu, lai tā varētu uzņemt kosmētikas aktīvās vielas, kas sekos procedūras gaitā, kā arī noņems atmirušās ādas šūnas, attīrīs ādu un likvidēs lieko sebumu. Tiks veikta masāža asinsrites uzlabošanai.

Tiks uzklāts serums, kas neitralizē azelaīnskābes pīlingu. Augstā koncentrācijā satur dabīgo sastāvdaļu kompleksu NSA5. Mitrina un piešķir ādai enerģiju. Stimulē jaunu šūnu sintēzi, nomierina, novērš oksidācijas procesa kaitīgo ietekmi, piešķir ādai enerģiju un jauneklīgu izskatu.

Pēc tam sekos 2 masku uzklāšana:

Revitalizing mask — Veicina aktīvo vielu nokļūšanu ādā, stimulē starpšūnu matricas aktivitāti. Piešķir ādai enerģiju, uzlabo ādas spēju atjaunoties un neitralizē oksidācijas procesā radušos bojājumus. Paaugstina mitruma līmeni, uzlabo ādas elastību un sniedz komforta sajūtu.

Activizing mask — Pateicoties aktīvo vielu augstajai koncentrācijai – jūras zāļu un ārstniecības augu ekstraktiem, maska labi attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām, veicina vielmaiņu, apgādā ādu ar skābekli, mitrina. Maska lieliski nomierina ādu. Divu masku kombinācija atsvaidzina un nostiprina ādu, paātrina šūnu atjaunošanos.

Procedūras efekts

  • Olbaltumvielu aktivitātes paaugstināšana, samazina ādas stresu.
  • Samazinās apkārtējās vides negatīvā ietekme, jo satur antioksidantus;
  • Uzlabojas šūnu elpošana;
  • Paātrinās reģenerācijas process;
  • Neitralizē brīvos radikāļus;
  • Ādā ievērojami palielinās mitruma līmenis;
  • Uzlabo asinsriti dermā, mīkstina raga slāni, nomierina un atsvaidzina;
  • Piesaista ādas kolagēna un elastīna olbaltumvielas, kā rezultātā āda kļūst tvirtāka un labāk mitrināta;
  • Veido mitrinošu aizsargkārtiņu uz ādas, kas palīdz piesaistīt mitrumu ādai un neļauj tai iztvaikot;
  • Antibakteriāla iedarbība, samazina sebuma izdalīšanos, palielina ādas aizsargspējas un imunitāti.
Bioplazmas procedūra35 €