Izdruka no www.skropstas.lv

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai skropstu pieaudzēšana nekaitē manai veselībai?
Cik maksā skropstu pieaudzēšana?
Kādas ir pieaudzētās skropstas?
Kas nēsā pieaudzētās skropstas?
Vai visi var nēsāt pieaudzētās skropstas?
Kādas pieaudzējamās skropstas ir pieejamas?
Cik ilgu laiku aizņem procedūra?
Cik ilgi turas pieaudzētās skropstas?
Cik bieži ir jātaisa skropstu korekcija?
Kā man jārūpējas par pieaudzētajām skropstām?
Vai es drīkstu nodarboties ar sportu un sauļoties?
Vai es drīkstu lietot skropstu tušu?

Vai skropstu pieaudzēšana nekaitē manai veselībai?

Nē, nekaitē. Skropstas ir izgatavotas no cilvēka veselībai nekaitīga materiāla. Savukārt līme nesaskaras ar ādu, kā tas ir gadījumā, kad mākslīgās skropstas tiek pielīmētas pie acs plakstiņa. Arī skropstai pašai netiek nodarīts nekāds kaitējums, jo mākslīgā skropsta tiek piestiprināta pie dabīgās skropstas un kopā ar to arī izkrīt, pēc tam, kad dabīgās skropstas dzīves ilgums ir beidzies. Kaitēt var vienīgi neprofesionāli pieaudzētas skropstas t.i., ja mākslīgā skropsta tiek pielīmēta nevis pie vienas, bet gan, piemēram, pie 3 dabīgajām skropstām. Šajā gadījumā, dabīgajai skropstai krītot ārā tā paņems līdz vēl 2 Jūsu skropstas.

Vēl dabīgajai skropstai var kaitēt ieradums mākslīgās skropstas burzīt un virpināt. Tādā veidā tiek traumēta stiprinājuma vieta, kā rezultātā varētu dabīgā skropsta nolūzt. Taču jāsaprot tas, ka ja arī Jūs savas neuzmanības vai ieraduma dēļ nolauztu pat visas skropstas tik un tā pēc laika tās atkal ataugtu, tik pat biezas un garas, kādas Jums bija iepriekš.

Šo procedūru jāuztic profesionālim, kas ar skropstu pieaudzēšanu nodarbojas ikdienā. Tas garantēs Jums vēlamo rezultātu un nenodarīs kaitējumu Jūsu veselībai.

Cik maksā skropstu pieaudzēšana?

Ar mūsu salona pakalpojumiem un to cenām varat iepazīties mūsu cenrādī.

Kādas ir pieaudzētās skropstas?

Skropstas ir izgatavotas no sintētiska materiāla. Pēc formas tās ir ļoti līdzīgas dabīgajām skropstām, pie pamatnes resnākas, bet nobeigumā smailas. Atšķirība ir tajā, ka pieaudzētās skropstas ir daudz garākas un kuplākas. Pieaudzējot skropstas, mākslīgo skropstiņu pielīmē precīzi uz īstās skropstas, pa vienai — matiņu uz matiņa.

Kas nēsā pieaudzētās skropstas?

Pieaudzētās skropstas bija ļoti iecienītas aktieru un modeļu vidū jau daudzus gadus atpakaļ, bet tikai nesen tās ir pieejamas plašākai publikai. Šodien gan sievietes, gan vīrieši visā pasaulē nēsā pieaudzētās skropstas ne tikai svinīgos pasākumos, bet arī ikdienā, un galvenokārt tas ir pateicoties to ērtumam un bezrūpībai nēsāšanā.

Vai visi var nēsāt pieaudzētās skropstas?

Pieaudzētās skropstas nevar nēsāt cilvēki, kuriem nav skropstas – slimības, rētu vai ķīmijas terapijas dēļ.

Kādas pieaudzējamās skropstas ir pieejamas?

Skropstas ir pieejamas pamatā melnas un brūnas, bet ir iespējamas arī zilā, violetā, zaļā, dzeltenā, sarkanvīna un pat sarkanā krāsā. Skropstām ir vairāki izmēri, sākot no 8 mm līdz 15 mm.
Pēdējais sasniegums skropstu pieaudzēšanas jomā ir dažāda biezuma skropstas. Pieejamie biezumi ir 0,15 mm, 0,17 mm un 2,00 mm.
Prasmīgi variējot ar skropstu izmēriem mēs varam Jūsu skatienu padarīt gan dziļi konservatīvu, gan arī pasakaini burvīgu.

Cik ilgu laiku aizņem procedūra?

Pirmā procedūra vienmēr ir ilgāka, jo tās laikā mēs konsultējamies ar Jums par to kāda izmēra, kāda veida un cik daudz pieaudzētās skropstas Jūs vēlaties, tādēļ procedūra aizņems ne mazāk par 2 līdz 3 stundām. Nākamās, koriģējošās procedūras aizņems no 1,5 līdz 2 stundām.

Cik ilgi turas pieaudzētās skropstas?

Tas atkarīgs no tā, cik ātri aug Jūsu dabīgās skropstas. Vidējais skropstu augšanas ilgums cilvēkiem ir 3 mēneši, tātad tieši tik ilgi pieaudzētās skropstas turēsies pie Jūsu dabīgām skropstām. Tas gan nenozīmē, ka veselus trīs mēnešus par pieaudzētajām skropstām varētu nedomāt. Lai saglabātu perfektu izskatu, ik pēc trim vai četrām nedēļām ir nepieciešama skropstu korekcija — jāpieaudzē papildus skropstas izkritušo vietā, vai iepriekš pieliktās, kuras mainījušas garumu vai novietojumu, jānoņem un jāpārlīmē no jauna.

Cik bieži ir jātaisa skropstu korekcija?

Ja Jūs skropstas esiet pieaudzējuši vienam vienīgam gadījumam tad tās ir jānoņem pie speciālista tad, kad esiet izlēmuši, bet lai acis izskatītos perfektas, tas jādara ne vēlāk kā 4 nedēļas pēc pieaudzēšanas. Savukārt, ja pieaudzētās skropstas gribat nēsāt pastāvīgi, tad pirmā korekcija (izkritušo vai traumēto skropstu aizvietošanai ar jaunām) ir jāveic ne vēlāk kā 4 nedēļas pēc pirmās procedūras.

Kā man jārūpējas par pieaudzētajām skropstām?

Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas. Vienīgie ieteikumi ir neberzēt tās un neplūkāt, nelietot uz acs augšējā plakstiņa taukainus acu krēmus un uzmanīgi lietot kosmētikas noņemšanas līdzekļus.

Vai es drīkstu nodarboties ar sportu un sauļoties?

Nebūtu vēlams peldēties pirmās 48 stundas pēc procedūras, jo šajā laikā notiek līmes pilnīga nožūšana un ilgstoša saskare ar ūdeni varētu līmi padarīt trauslu. Vēlāk, peldoties baseinā, karsējoties pirtī vai traucoties ar slēpēm no kalna, tās neatlīmēsies un nenokritīs, tikai jāatceras, jo mazāk Jūs fiziski ietekmēsiet skropstas, jo ilgāk tās turēsies.

Vai es drīkstu lietot skropstu tušu?

Ja esiet sasniegusi vēlamo rezultātu ar skropstu pieaudzēšanu tad krāsot skropstas ar tušu nav vajadzīgs. Ja nu tomēr Jūs gribat izmantot tušu, tad pārliecinieties, vai tā ir uz ūdens bāzes, bet nekādā gadījumā neizmantojiet ūdens noturīgo tušu.

Vislabāk ir ieteicams izmantot skropstu tušu, kas paredzēta tieši pieaudzētajām skropstām. Šādu tušu var iegādāties pie mums melnā un zilā krāsā.