Izdruka no www.skropstas.lv

Visi pakalpojumi vienā lapā

Šobrīd mūsu salonā var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Lūdzu, ņemiet to vērā, dodoties pie mums ciemos!

Bezinjekciju mezoterapija ar Scenar aparātu

Scenar kosmetoloģija ir ļoti saudzīga un nekaitīga, bet tajā pat laikā pārsteidzoši iedarbīga. Tagad kad par pašām iedarbīgākajām metodēm kosmetoloģijā tiek uzskatītas injekciju metodes un plastiskā ķirurģija Scenar pienesums ir neatsverams! Izmantojot šo metodi mums nebūs jāplāno pāris dienas brīvas, lai nebūtu jāiet uz darbu, uz veikalu un vispār jāiziet sabiedrībā. Tas ir ļoti būtiski! Tāpēc Scenar ir paredzama liela nākotne un īpaša vieta skaistumkopšanā.

Kas tad ir novecošana – tas ir dabisks mūsos ielikts process un tas sākas jau no pašas dzimšanas. Apturēt to nav iespējams! Bet kurš gan ir teicis ka novecošana tā ir āda bez tvirtuma, grumbas, ādas toņa maiņa vai savītums? Cilvēks var saglabāt svaigumu pat pēc 60 gadiem.

Ādas novecošanās notiek tādēļ, ka atmirstošo šūnu vietā, jaunās šūnas veidojas arvien lēnāk un lēnāk. Vielmaiņas procesi tādā ādā arī notiek salīdzinoši lēni. Lai saglabātu svaigumu un mazinātu novecošanās pazīmes ir jāaktivizē atjaunošanās procesi ādā un visā organismā. Atjaunošanās procesi mūsos ir ieprogrammēti jau piedzimstot, bet reizēm mēs par to aizmirstam. Šie procesi var tikt aktivizēti ne tikai problēmzonās t.i. vietās kur jau izveidojušās grumbas, celulīts, vietās kur ādai vairs nav tonusa, bet visā organismā.

Kāpēc Scenar saka pielietot kosmetoloģijā

Ārsti un galvenokārt pacienti pielietojot Scenar terapiju bija jau sen ir ievērojuši, ka Scenar terapijas “blakus efekts” ir atjaunojošie procesi visā organismā un arī ārējā izskatā – izlīdzinās grumbas, uzlabojas stāja, paaugstinās enerģija, mazinās celulīta redzamība. Tieši šie neapstrīdamie un redzamie fakti deva pētniekiem ideju izstrādāt algoritmus Scenar darbībai kosmetoloģijā. Mediķi sāka strādāt ar ar elektrodiem pa klasiskajām masāžas līnijām uz sejas un ķermeņa un bija patiesi pārsteigti, ka rezultātus varēja pamanīt jau pēc pirmajiem seansiem. Tas deva arvien vairāk vēlmi uzalabot un izstrādāt dažādas metodikas, kas mums nodrošinātu saglabāt jaunību ilgāk. Pie tam šajās metodikās bieži vien iztika tikai ar paša aparāta darbību, nepielietojot pat kosmētiskos līdzekļus – mezoterapijas kokteiļus, serumus un enzīmus. Savukārt pielietojot kosmētiskos līdzekļus to iedarbība pieauga vairākas reizes, jo ar aparāta palīdzību tie iekļūst dziļāk audos, salīdzinot ar vienkāršu uzklāšanu vai masāžu

Ko dara Scenar kosmetoloģijā

 • Stimulē šūnu metobolisma procesus
 • Atjauno mikrocirkulāciju ādā.
 • Atjauno muskuļu tonusu
 • Limfodrenāžas efekts
 • Spēcīgs liftinga efekts
 • Tūskas mazināšanās
 • Reģenerācijas stimulācija
 • Kolagēna un elastīna izstrādes stimulācija
 • Atjauno normālu šūnu fizioloģisko aktivitāti
 • Izlīdzinās rētas, saaugumi
 • Mazinās pigmentācija

Visa augstāk minētā rezultātā tiek panākts izteikts ANTI-AGE efekts!

Procedūras ilgums 40 – 45 min.

Cena (atkarīga no pielietotā preparāta)25 līdz 35 €
Vēlamais procedūru skaits ir no 4-6-8, divu mēnešu laikā.

SVARĪGI! Uz kosmētisko procedūru jāierodas bez kosmētikas uz ādas (acis var būt krāsotas).

Pierakstieties pa tālruni 26606709